Apel o wsparcie dla małego Aleksandra

  • Olek Sacharko

    Olek Sacharko

Apel o wsparcie dla małego Aleksandra - parafianina z Siderki.

Aleksander urodził się z 1 pkt Apgar, w zamartwicy. Niedotlenienie uszkodziło rejony mózgu w płacie czołowym lewym i skroniowym lewym. W następstwie tych uszkodzeń dochodzi do "spięcia" w mózgu, które powoduje padaczkę - zespół West'a. Obecnie udało się ograniczyć steryd, który opanował ataki. Pozwala to na ruszenie do przodu z rozwojem psychoruchowym chłopca. Potrzebna jest intensywna rehabilitacja aby Olek mógł dogonić rówieśników, a przynajmniej aby mógł samodzielnie funkcjonować. Pomimo 11 miesięcy chłopiec jeszcze nie siedzi i ma trudność w utrzymaniu główki.

- Kochani! Prosimy Was o pomoc w rehabilitacji Olka. Każdy grosz się liczy i będzie cegiełką w budowaniu zdrowia naszego Syna. Dziękujemy za otwarte i gorące serca - mówi Ela - mama dzielnego Aleksandra.

Nie pozostajmy obojętni! Każda, nawet najdrobniejsza pomoc, jesli będzie płyneła od wielu ludzi, może być nieocenioną dla tego uroczego malucha, który jest przecież jednym z nas. Będziemy go mogli spotkać np. na praznikach w Jacznie czy Siderce i z pewnością odwdzięczy się nam za pomoc szczerym, dziecięcym uśmiechem.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku.
W formularzu PIT, w rubryce 137 "Numer KRS" należy wpisać: 0000037904 
W rubryce 139 „Cel szczegółowy 1%” należy wpisac: 32360 Sacharko Aleksander

Darowizny na leczenia Olka można też kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
koniecznie z dopiskiem: 32360 Sacharko Aleksander darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Adam Matyszczyk

  • Wzór wypełnienia deklaracji PIT

    Wzór wypełnienia deklaracji PIT

Script logo