Apel o wsparcie dla małego Aleksandra

  • Dzielny Olek ze swoimi rodzicami

    Dzielny Olek ze swoimi rodzicami

Dobrze znacie naszego dzielnego Olka. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli Oluś obecnie przebywa na leczeniu w Tajlandii, gdzie przechodzi terapię komórkami macierzystymi i specjalistyczną rehabilitację. Ta kosztowna terapia była możliwa dzięki Wam! Bez pomocy ludzi aktywnych, ludzi pełnych wiary i ludzi otwartego serca, nie udało by się uzbierać tak dużej kwoty na leczenie chłopca. Aleksander dzielnie znosi punkcje i ciężko pracuje na zajęciach. Rehabilitanci i terapeuci świetnie wykonują swoją robotę a rodzice są pod wrażeniem ich wiedzy i umiejętności.

- Już dziś dostaliśmy wskazówki i zalecenia odnośnie rehabilitacji Olusia po powrocie. I muszę przyznać, że czeka nas nie lada wyzwanie! Ale my nigdy się nie poddajemy i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Oluś był sprawny. Komórki są narzędziem do naprawy uszkodzeń, a odpowiednia rehabilitacja pokazuje komórkom co mają naprawić i uczą nowych umiejętności. Dlatego w tym roku również prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Olusia abyśmy mogli zapewnić mu odpowiednią rehabilitację i szansę na rozwój i samodzielność. Dziękujemy Wam za wsparcie, które nam codziennie okazujecie i gorąco Was pozdrawiamy - mówi Ela - mama dzielnego Aleksandra.

Już pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe. Pomóżmy Olkowi i w tym roku! Zespół redakcyjny cerkiew-sokolka.pl oraz Bractwo Cerkiewne św. Spirydona zachęcają do przekazania 1% podatku. Poniżej informacja jak to zrobić.

Przekazanie 1% podatku.
W formularzu PIT, w rubryce 137 "Numer KRS" należy wpisać: 0000037904 
W rubryce 139 „Cel szczegółowy 1%” należy wpisac: 32360 Sacharko Aleksander

Darowizny na leczenia Olka można też kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
koniecznie z dopiskiem: 32360 Sacharko Aleksander darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Adam Matyszczyk

  • Wzór wypełnienia deklaracji PIT

    Wzór wypełnienia deklaracji PIT

Script logo