1% dla Olusia - nie czekamy, pomagamy!

  • Oluś Sacharko

    Oluś Sacharko

Dobrze znacie naszego dzielnego Olka. Przedwczoraj - 25 stycznia ten dzielny wojownik skończył 3 latka. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli Oluś już dwukrotnie przebywał na leczeniu w Tajlandii, gdzie przechodził terapię komórkami macierzystymi i specjalistyczną rehabilitację. Ta kosztowna terapia była możliwa dzięki Wam! Bez pomocy ludzi aktywnych, ludzi pełnych wiary i ludzi otwartego serca, nie udało by się uzbierać tak dużej kwoty na leczenie chłopca. Aleksander dzielnie znosi codzienne zabiegi i ciężko pracuje na zajęciach, a rodzice nie szczędzą ni sił ni energii, by podarować chłopcu szansę na samodzielność. 

- My nigdy się nie poddajemy i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Oluś był sprawny, dlatego w tym roku również prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego synka, abyśmy mogli zapewnić mu szansę na rozwój i samodzielność. Dzięki waszym odpisom z podatku Olek otrzymał od was środki na całoroczną rehabilitację i dofinansowanie do zakupu specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń. Dziękujemy wam za wsparcie, które nam codziennie okazujecie i gorąco was pozdrawiamy - mówi Ela - mama dzielnego Aleksandra.

Już pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe. Pomóżmy Olkowi i w tym roku! Zespół redakcyjny cerkiew-sokolka.pl oraz Bractwo Cerkiewne św. Spirydona zachęcają do przekazania 1% podatku. Poniżej informacja jak to zrobić.

Przekazanie 1% podatku.
W formularzu PIT, w rubryce 137 "Numer KRS" należy wpisać: 0000037904 
W rubryce 139 „Cel szczegółowy 1%” należy wpisac: 32360 Sacharko Aleksander

Darowizny na leczenia Olka można też kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
koniecznie z dopiskiem: 32360 Sacharko Aleksander darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Adam Matyszczyk

  • Wzór wypełnienia deklaracji PIT

    Wzór wypełnienia deklaracji PIT

Script logo