Zaproszenie na paschalne spotkanie integracyjne młodzieży

Bractwo Młodzieży Prawosławnej działające przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Jacznie, serdecznie zaprasza młodych ludzi na paschalne spotkanie integracyjne. Będzie to dobra okazja, by spotkać się w gronie rówieśników lub zawrzeć nowe znajomości, ale przede wszystkim, by pozdrowić się paschalnymi słowami Chrystos Woskresie. Zapraszamy młodzież od 12/13 roku życia.

Spotykamy się w piątek (10 maja) o godzinie 18.00, w ośrodku BMP diecezji Białostocko-Gdańskiej w Jacznie. O godzinie 18.30 zjemy wspólną kolację. Jako integrację, prócz rozmów i wspomnień, proponujemy także wieczór gier planszowych. Zapewniamy gry, niemniej dobrze by było, gdybyście przywieźli ze sobą swoje ulubione planszówki. Następnego dnia o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich uczestników na śniadanie i spacer, po których oficjalnie zakończymy spotkanie.

Organizatorzy zapewniają wyżywienie, zakwaterowanie w ośrodku BMP oraz opiekę nad uczestnikami przez cały okres pobytu. Prosimy jedynie o zabranie ze sobą przyborów toaletowych i śpiworów. Dojazd do ośrodka BMP w Jacznie oraz powrót - we własnym zakresie.

Wpisowe 10 zł/osoba. Informacje i zapisy o. Piotr Hanczaruk - 660-66-1234

 

Adam Matyszczyk
za: facebook.com/cerkiewjaczno

Script logo