Zaproszenie na święto parafialne do Suwałk

  • Foto: Adam Matyszczyk

    Foto: Adam Matyszczyk

W pierwszą niedzielę po Piećdziesiątnicy, Cerkiew wspomina modlitewnie Wszystkich Świętych. Na tę okoliczność ks. prot. Marek Kozłowski - proboszcz wspólnoty w Suwałkach, gorąco zaprasza do uczestnictwa w obchodach święta parafialnego. Tegoroczne uroczystości będą miały szczególny charakter z uwagi na wizytę zwierzchnika Diecezji Białostocko - Gdańskiej JE Najprzewielebniejszego Jakuba. W niedzielę (7 czerwca), o godz. 8.30 odprawiony zostanie molebien z oświęceniem wody. Ok. godz. 9.30, po przywitaniu arcypasterza przy cerkwi, władyka dokona poświęcenia świątyni po remoncie, a następnie będzie przewodniczył Boskiej Liturgii.

 

Adam Matyszczyk

Script logo