Nowa - stara strona Dekanatu Sokólskiego

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować odświeżoną wersję strony cerkiew-sokolka.pl. Dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Zarząd Powiatu Sokólskiego, przeprowadziliśmy prace modernizacyjne serwera i strony. Nasza witryna ma obecnie zdecydowanie większe możliwości konfiguracji, ale przede wszystkim zyskała dodatkowe miejsce na kolejne setki zdjęć i obszernych tekstów.
Ważna informacja! Jeśli mają Państwo problemy z poprawnym wyświetleniem strony, prosimy o odświeżenie jej poprzez klawisz F5. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, należy wyczyścić pliki cookie i inne dane witryn w ustawieniach przeglądarki.

Szatę graficzną pozostawiliśmy bez większych zmian, z dwóch powodów. Po pierwsze szanujemy przyzwyczajenia - zwłaszcza starszych odbiorców, po drugie zaś, nie chcieliśmy przeładować strony gadżetami sprawiając, iż mogłaby stać się nieczytelna i nieintuicyjna. Nieco zmieniony został układ zakładek oraz powstała nowa, poświęcona Bractwu św. Spirydona. Formularz kontaktowy w dalszym ciągu pozwala na kontakt ze wszystkimi parafiami okręgu, administratorem oraz – co jest nowością, Bractwem Cerkiewnym, a konkretnie z zarządem oraz współpracującymi duchownymi. Właśnie do wszystkich tych osób jednocześnie trafi wiadomość wysłana z przygotowanego formularza. Tego co najważniejsze nie widać na zewnątrz. To nowy, pojemny i szybki serwer oraz nowy cms, który powinien pozwolić na lata bezawaryjenej pracy.

Mamy nadzieję, iż w dalszym ciągu będziecie Państwo odwiedzali naszą stronę i czerpali z niej wartościowe informacje, my zaś dołożymy wszelkich starań, by tym oczekiwaniom sprostać. Liczymy też na pomoc w realizacji materiału i zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jeśli chcielibyście pomóc, zaangażować się w dziedzinie fotografii, spróbować sztuki dziennikarskiej lub publicystycznej, macie pomysł na ciekawy artykuł, chcielibyście objaśnić kwestie teologiczne lub zwyczajnie czujecie potrzebę poświęcenia cząstki siebie dla Cerkwi, nie ma na co czekać – będzie nam bardzo miło.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Staroście Sokólskiemu Piotrowi Rećko za wsparcie naszego projektu, Jerzemu Szymaniukowi za ogarnięcie kwestii technicznych, duchownym okręgu sokólskiego za zaufanie oraz wszystkim, którzy odwiedzając naszą stronę, dają nam poczucie sensu tego co robimy.

 

Adam Matyszczyk

Script logo