IV Chrześcijańskie Spotkanie Motocyklowe - Trasa

  • Oficjalny plakat organizatorów

    Oficjalny plakat organizatorów

IV Chrześcijańskie Spotkanie Motocyklowe już za niespełna 2 tygodnie. 3 czerwca o godz. 8:00 wszystkich miłośników jednośladów, ludzi kochających podlaską przyrodę i zafascynowanych architekturą sakralną i duchowością chrześcijaństwa, zapraszamy do Samogródu (lokalizacja cerkwi - kliknij), skąd po krótkiej modlitwie, wyruszymy w 100-kilometrową podróż. Przedsięwzięcie organizuje Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Jacznie, w tym roku przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Starostwem Powiatowym w Sokółce, Urzędem Gminy Dąbrowa Białostocka oraz Powiatowym Zakładem Aktywności Zawodowej w Suchowoli. Zachęcając do uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, przedstawiamy wykaz miejsc, które odwiedzimy oraz orientacyjne czasy przejazdu. 

Wpisowe wynosi 50 zł od uczestnika. Cena zawiera: koszulkę (rozmiary od S do 2XL), praktyczny gadżet, obiad, ognisko z poczęstunkiem oraz ofiarę na cerkiew. Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej (w piątek 2 czerwca) i noclegu w ośrodku BMP w Jacznie, gdzie także zapewniony będzie nocleg z soboty na niedzielę. Niedzielnego poranka o. Piotr Hanczaruk wszystkich zaprasza do uczestnictwa w uroczystej Boskiej Liturgii w dniu Pięćdziesiątnicy - wspomnienia Trójcy Świętej.

Trasa liczy około 100 km i niemal na całej długości jest asfaltowa. Po drodze nie mamy przewidzianych postojów na tankowanie, dlatego też prosimy o przyjazd z pełnym bakiem paliwa. Podczas przejazdu poruszać się będziemy drogami publicznymi, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Jechać będziemy w kolumnie, dlatego prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów oraz liderów kolumny. Każdy uczestnik powinien posiadać sprawny motocykl z ubezpieczeniem OC, uprawnienia do prowadzenia danego jednośladu (kierowcy) oraz niezbędny ekwipunek (kask itp.). Osoby korzystające z noclegu powinny także zabrać śpiwór/materac/karimatę.

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy: parafiajaczno@gmail.com lub telefonicznie pod nr 660 661 234. W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, poczty e-mail, rozmiaru koszulki oraz potrzeby skorzystania z noclegu. Wpłat wpisowego prosimy dokonywać na nr konta parafii: 03 8093 0000 0032 5187 2000 0010, z podaniem imienia i nazwiska uczestników.

 

Adam Matyszczyk

  • Oficjalny plakat organizatorów

    Oficjalny plakat organizatorów

Script logo