Zaproszenie na integracyjne spotkanie plenerowe

  • Oficjalny plakat organizatorów

    Oficjalny plakat organizatorów

Jako że w karnawale integracji i zabawy nigdy dość, Bractwo Cerkiewne św. Spirydona ma przyjemność poinformować o kolejnym spotkaniu - tym razem plenerowym. Dzieci, młodzież, rodziców i dziadków serdecznie zapraszamy w sobotę 3 lutego na godz. 13:00 do Poczopka, gdzie na terenie miejscowego nadleśnictwa odbędzie się ognisko z bigosem i kiełbaską. Jeśli pogoda i okoliczności pozwolą, przewidziana jest też mała niespodzianka - tradycyjny kulig w zaprzęgu konnym. Dla wszystkich chętnych o godz. 12:00, na placu przy cerkwi w Sokółce podstawiony będzie autokar. Organizatorzy zapewniają też poczęstunek i jak zawsze dobrą zabawę oraz niezapomniane wrażenia.

Wpisowe - 30 zł od uczestnika - bardzo prosimy o zapisy do 31 stycznia i deklarację odnośnie skorzystania z transportu autokarem (w obie strony).
Zapisy i szczegółowe informacje - Magdalena Matys - tel.: 503 503 787

Będzie to pierwsze tego rodzaju wydarzenie organizowane przez Bractwo, które połączy wielopokoleniową integrację z urokami podlaskiej zimy. W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy do uczestnictwa.

 

Adam Matyszczyk

Script logo